Репозитарій НПУ

АВ НПУ

Наш логотип

НПУ

social 5 1-5 травня 2018 року на ННБ «СИНЕВИР» (с. Колочава, Закарпаття) за сприянням ректора університету проф. В.П. Андрущенка, підтримці проф. Г.М. Торбіна, проф. І.Т. Горбачука, проф. М.С. Корця, проф. О.Г. Карпенко та ефективній допомозі Є.В. Біденка та Н.М. Євдокимової відбулося навчання студентів «Школи SOCIAL лідерства – STUDENT».

Гостинність Навчально-наукової бази "Синевир", згуртованість колективу під керівництвом Анатолія Юрійовича Дербака, створювали загальний настрій, якість та комфорт проведення Літньої програми «Школи SOCIAL лідерства - Student» в мальовничому куточку Закарпаття з чистим повітрям, природним джерелом мінеральної води, чаруючим гірським краєвидом.

social 1   Успішність організації та проведення тренінгових занять, майстер-класів, дискусій, спікерських дебатів було забезпечено організаторами (керівник школи Д. Бибик та І. Савельчук), командою тренерів (Д. Бибик, І. Савельчук, В. Сироватко, І. Івженко,) та спікерів (І. Бибик, Н. Залізняк), які створили відповідне середовище й умови для розвитку соціального лідерства учасників-студентів спеціальностей «Соціальна робота» та «Соціальна педагогіка».

social 2

Пошук соціально важливої ідеї для розробки «зелених проектів», зорієнтованість власних пропозицій учасників на забезпечення сталого розвитку громади засобами «зеленої» соціальної роботи, публічний захист та презентація соціальних проектів стали підсумковим й спрямованим на закріплення отриманих знань й навичок, підвищення соціального лідерства у лідерів.

social 3   Можливість не тільки виявити існуючі проблеми у сфері формування зеленої соціальної роботи, а й запропонувати шляхи пришвидшення сталого розвитку певної громади була реалізована учасниками Школи у проектній та творчій діяльності під керівництвом І. Савельчук.

social 4   Отримання сертифікатів учасниками Літньої Школи за  їх активну лідерську позицію та прояв власного інтелектуально-творчого потенціалу надали сподівання організаторам та тренерам, що набутий досвід стане у нагоді в повсякденній роботі, допоможе спільними зусиллями сформувати умови для поширення студентського лідерського руху НПУ ім. М.П. Драгоманова.

Ми вдячні всім організаторам, учасникам і тренерам за активну участь у роботі Літньої Школи.

social 6

До зустрічі у наступному році під час роботи Зимової програми «Школи SOCIAL лідерства – STUDENT», присвяченої аспектам підтримки, розвитку та популяризації соціального підприємництва в Україні.

social 7

Керівництво «Школи SOCIAL лідерства – STUDENT»,

Наукове товариство НПУ імені М.П. Драгоманова

Короткі новини

Шановні абітурієнти!

image    Нагадуємо, що вступники, які були рекомендовані на бюджет, мають подати оригінали документів в університет до 18-ї години сьогоднішнього дня – в іншому разі рекомендація втрачається!

Сьогодні, 6 серпня 2018 року, завершується термін, коли вступники на бакалавра, які отримали рекомендації на бюджет, мають виконати вимоги до зарахування, подавши необхідні документи до приймальних комісій вишів до 18-ї години.

Зарахування за державним або регіональним замовленням проводиться до 12-ї години 7 серпня.

Оголошення!

uvaga       Шановні абітурієнти! Якщо Ви знайшли себе у списку рекомендованих до зарахування на бюджет (на 1 курс, освітній ступінь – бакалавр) http://www.vstup.npu.edu.ua/uk-ua/spysok-osib-rekomendovanykh-do-zarakhuvannia-za-rakhunok-derzhavnoho-byudzhetu, то ми чекаємо на Вас! Приймальна комісія НПУ імені М. П. Драгоманова приймає оригінали документів в суботу 04.08.2018 р. та неділю 05.08.2018 р. Прийом буде проводиться до 12.00. Приєднуйтесь до нашої Драгомановської родини!

Пройдено перший рубіж...

statistic 1    26 липня закінчився прийом заяв та документів для вступу на навчання на бюджет (на основі конкурсного відбору) для здобуття ступеня бакалавра на основі повної загальної середньої освіти, і за даними статистики Єдиної державної електронної бази з питань освіти Національний педагогічний університет імені М. П. Драгоманова цьогоріч посів восьме місце серед класичних та технічних ЗВО та перше місце серед педагогічних університетів за кількістю поданих заяв вступників. А це свідчить не лише про визнання і популярність вишу та його фахової підготовки, але й про усвідомлення суспільства важливості вчительської професії для розбудови і процвітання держави.

Шановні абітурієнти!

vstypnuky      Усі, хто планують цього року вступити до престижного університету та здобути омріяну професію, ще мають таку можливість, адже вступна кампанія ще триває. Нагадуємо, що Приймальна комісія НПУ імені М. П. Драгоманова приймає заяви та документи для вступу на навчання на бюджет (на основі конкурсного відбору) для здобуття ступеня бакалавра на основі повної загальної середньої освіти (до 18:00 26 липня) та освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста (до 18:00 24 липня), а також для здобуття ступеня магістра на основі здобутого ступеня вищої освіти за всіма формами навчання (до 26 липня).

Прес-служба університету

НПУ в десятці за популярністю!

npu      НПУ імені М. П. Драгоманова в десятці вишів за популярністю серед абітурієнтів! І це не дивно, адже ми забезпечуємо високу якість освіти, цікаве студентське життя, розвиваємо наукові зацікавлення студентів, формуємо висококваліфікованих фахівців з багатьох сучасних спеціальностей. Тож чекаємо усіх, хто мріє про успішне майбутнє!

НПУ імені М.П. Драгоманова у соціальних мережах

Обери свою спеціальність