Репозитарій НПУ  

   

Центр діаспори  

logo crd

   

АВ НПУ  

   

Наш логотип  

НПУ

Код:

<a href="http://www.npu.edu.ua" target="_blank"><img border="0" src="http://www.npu.edu.ua
/images/stories/logos/logo_npu.png" width="100"/></a>

   

Шановні колеги!

   rector 3Чим ближче підходить час до завершення контракту з ректором університету, тим більш підступними стають атаки на університет з боку рейдерів. І хоча дехто з них знаходиться під слідством, напруга не зменшується. Вони намагаються розколоти університет, посіяти недовіру викладачів до студентів і навпаки, спаплюжити керівництво, особливо ректора. В хід ідуть абсолютизація суперечностей, відверта брехня, провокаційні заяви, ненормативні акції підбурених (і підкуплених!?) студентів.

   Нещодавно мені стало відомо, що проти ректора готується масштабна провокація: «підкидання конверту» з відповідно «позначеним» наповненням, наркотичних засобів чи зброї. Для ідентифікації «відбитків пальців» планується обробка порошком речей щоденного користування – авторучок, клавіатури персонального комп’ютера тощо. Відповідально заявляю: 1) хабарів не брав, не беру і брати не буду; 2) наркотичні засоби не вживаю і ніколи не вживав.

     Офіційну заяву щодо можливої провокації я подав до правоохоронних органів.

    Архітектура рейдерів зрозуміла: якщо спекуляція на дійсних і вигаданих недоліках у роботі університету, викриття немов би існуючих «злочинів» керівництва, типу нецільового використання коштів, невиправдана оренда університетських площ, продаж землі тощо не має під собою підстав, треба спаплюжити ректора і його найближче оточення. Чисельні перевірки різних контролюючих організацій показали: порушень чинного законодавства в університеті не виявлено; його діяльність носить позитивний характер. Здавалося б, все ясно і зрозуміло. Аж ні, підбурені студенти захоплюють приміщення, протестують проти оптимізації структури університету, ігнорують правила внутрішнього розпорядку, паплюжать викладачів, вимоги яких щодо якості освіти є для них просто не підйомними.

  Щоправда, група так званих активістів малочисельна. До речі, студенти ряду факультетів висловили щодо них свою недовіру. Однак, рейдери та їх поплічники не заспокоюються. В хід запускаються усе нові й нові плітки, здійснюються практичні інсинуації.

  Нещодавно на засіданні представників трудового колективу університету (близько 400 осіб) ректор звітував про результати своєї роботи (і роботи університету) за 2016 рік. Звіт опубліковано окремою брошурою, розміщено в Інтернеті, подано до Міністерства освіти і науки України. Обговорення Звіту засвідчило широкий спектр діяльності ректора. Рішення колективу щодо цього було позитивним.

   Що планують рейдери? Захопити університет. Збудити в ньому безчинства. Розігнати найбільш продуктивних працівників. Продати землю. А потім – знищити, перетворивши  центральний корпус під офіс чи готель.

  Чи влаштовує нас така перспектива? Допоки я ректор, буду боротись проти цього усіма можливими й неможливими засобами.

  Тим паче, що спроба руйнації Драгоманівського університету лідера національної педагогічної освіти інспірована «північним сусідом», який веде відкриту війну проти України і всього європейського світу. У мене складається враження, що підступні дії наших рейдерів умонтовані в широкоформатну операцію «Шатун», розроблену і фінансовану спецслужбами колишнього «старшого брата».

   Університет сьогодні – беззаперечний лідер педагогічної освіти України. Він твердо йде у ногу з часом, здійснює необхідні інновації, на які орієнтуються інші заклади педагогічної освіти. В університеті працює когорта дійсних науковців і педагогів, авторитет яких сягає не тільки загальноукраїнського, але й європейського простору освіти. Є у ньому особистості, цілком професійно підготовлені для роботи на посаді ректора університету. Майбутні вибори ректора мають стати прозорим і відкритим змаганням професіоналізму, науковості, педагогічної спроможності, розуміння стратегії розвитку університету, а не підступних «нашіптувань» з боку «утаємничених правдолюбців». Арбітром цих змагань буде колектив викладачів, студентів, співробітників.

  Особисто я прийму будь-яке рішення колективу. У нас чудовий педагогічний колектив, талановиті й креативні студенти, відповідальні співробітники. Я вірю у нього і знаю, що спільними зусиллями, згуртованою працею ми переможемо всіх наших ворогів і недругів.

 

З повагою,

Ректор Віктор Андрущенко

   

Короткі новини

Робота в літніх дитячих оздоровчих таборах

tabir zast      Шановні студенти-драгоманівці, ви маєте унікальну можливість випробувати свої педагогічні здібності, майстерність, творчість та креативність. Відділ практичної підготовки запрошує вас приєднатися до рядів вожатих (педагогів-організаторів) для роботи в літніх дитячих оздоровчих таборах.

 

Детальніше...

У НПУ імені М. П. Драгоманова День відкритих дверей!

npu 1   Визначаєтесь з вибором майбутньої професії та обираєте відповідний навчальний заклад? Бажаєте дізнатися детальніше про вступ, особливості навчання, освітні можливості та додаткові переваги? Тоді ми чекаємо саме на Вас!  28 квітня у Національному педагогічному університеті імені М. П. Драгоманова День відкритих дверей!

Детальніше...

Запрошуємо на фінал Кубку ФАСК з футзалу серед жіночих студентських команд ВНЗ!

dev futzal    25 квітня 2018 року відбудеться фінальний матч розіграшу Кубку міста Києва з футзалу серед жіночих студентських команд ВНЗ, в якому зустрінуться збірні команди Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова та Національного університету харчових технологій.

   Матч розпочнеться о 15:00 в спорткомплексі Національного університету фізичного виховання та спорту України, за адресою вул. Фізкультурна, 1.

Детальніше...

Проведено нараду

    naradaЗважаючи на звернення студентів університету, які з обуренням поставилися до експонатів, презентованих виставкою «Виховні акти», ректором НПУ імені М. П. Драгоманова Віктором Андрущенком була проведена нарада за участі деканів факультетів та представників відповідних університетських структур.

    На нараді було обговорено питання щодо оптимізації роботи арт-простору «SKLO», плануванні відповідних експозицій та заходів.

Детальніше...

До 150-річчя українського математика Георгія Вороного

          Вороний математикНаціональний педагогічний університет імені М. П. Драгоманова, Інститут математики Національної академії наук України і Київське математичне товариство запрошують ушанувати видатного українського математика Георгія Вороного (1868–1908). Освітні та меморіальні заходи на честь його 150-річчя відбуватимуться 23–27 квітня 2018 року в Києві, а також у с. Журавка Чернігівської області.

Детальніше...
   

 НПУ імені М.П. Драгоманова у соціальних мережах

Facebook

   

Дні відкритих дверей  

дні відкритих дверей1

   

Переведення та поновлення  

imgonline com ua GifAnimationTwoPic I0m3L8s6Qq2I

   

Піготовка до ЗНО  

Distant

   

Шукаю роботу  

шукаю роботу

   

Обери сам  

диципліна за вибором

   

Горизонт-2020  

   

Корпоративна пошта  

email

   

АРПУЄ  

book konst 

Педагогічна Конституція Європи: прийняття та реалізація

   

Рейтинги  

   

Хто на сайті?  

На сайті 396 гостей та користувачі відсутні

   

Канал новин  

   
   

Приймальна комісія

Адреса: 01601 м. Київ вул. Пирогова 9, кім 133.
Приймальна комісія працює:
Понеділок-п'ятниця
З 9:00 до 17:00, з 13:00 до 14:00 обідня перерва
Телефони для довідок: (044) 239-30-17, (044) 235-82-36
   

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу


НПУ імені М.П.Драгоманова
Інститути
Інститут неперевної освіти
Факультети
Фізико-математичний факультет :: Факультет філософської освіти :: Факультет фізичного виховання та спорту :: Інженерно-педагогічний факультет :: Факультет інформатики :: Факультет іноземної філології :: Факультет історичної освіти :: Факультет корекційної педагогіки та психології :: Факультет мистецтв :: Факультет магістратури, аспіратнути та докторантури :: Факультет природничо-географічної освіти та екології :: Факультет педагогіки та психології :: Факультет політології та права :: Факультет соціально-економічної освіти та управління :: Факультет української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка ::
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ

Вхід