Шановні колеги!

   rector 3Чим ближче підходить час до завершення контракту з ректором університету, тим більш підступними стають атаки на університет з боку рейдерів. І хоча дехто з них знаходиться під слідством, напруга не зменшується. Вони намагаються розколоти університет, посіяти недовіру викладачів до студентів і навпаки, спаплюжити керівництво, особливо ректора. В хід ідуть абсолютизація суперечностей, відверта брехня, провокаційні заяви, ненормативні акції підбурених (і підкуплених!?) студентів.

   Нещодавно мені стало відомо, що проти ректора готується масштабна провокація: «підкидання конверту» з відповідно «позначеним» наповненням, наркотичних засобів чи зброї. Для ідентифікації «відбитків пальців» планується обробка порошком речей щоденного користування – авторучок, клавіатури персонального комп’ютера тощо. Відповідально заявляю: 1) хабарів не брав, не беру і брати не буду; 2) наркотичні засоби не вживаю і ніколи не вживав.

     Офіційну заяву щодо можливої провокації я подав до правоохоронних органів.

    Архітектура рейдерів зрозуміла: якщо спекуляція на дійсних і вигаданих недоліках у роботі університету, викриття немов би існуючих «злочинів» керівництва, типу нецільового використання коштів, невиправдана оренда університетських площ, продаж землі тощо не має під собою підстав, треба спаплюжити ректора і його найближче оточення. Чисельні перевірки різних контролюючих організацій показали: порушень чинного законодавства в університеті не виявлено; його діяльність носить позитивний характер. Здавалося б, все ясно і зрозуміло. Аж ні, підбурені студенти захоплюють приміщення, протестують проти оптимізації структури університету, ігнорують правила внутрішнього розпорядку, паплюжать викладачів, вимоги яких щодо якості освіти є для них просто не підйомними.

  Щоправда, група так званих активістів малочисельна. До речі, студенти ряду факультетів висловили щодо них свою недовіру. Однак, рейдери та їх поплічники не заспокоюються. В хід запускаються усе нові й нові плітки, здійснюються практичні інсинуації.

  Нещодавно на засіданні представників трудового колективу університету (близько 400 осіб) ректор звітував про результати своєї роботи (і роботи університету) за 2016 рік. Звіт опубліковано окремою брошурою, розміщено в Інтернеті, подано до Міністерства освіти і науки України. Обговорення Звіту засвідчило широкий спектр діяльності ректора. Рішення колективу щодо цього було позитивним.

   Що планують рейдери? Захопити університет. Збудити в ньому безчинства. Розігнати найбільш продуктивних працівників. Продати землю. А потім – знищити, перетворивши  центральний корпус під офіс чи готель.

  Чи влаштовує нас така перспектива? Допоки я ректор, буду боротись проти цього усіма можливими й неможливими засобами.

  Тим паче, що спроба руйнації Драгоманівського університету лідера національної педагогічної освіти інспірована «північним сусідом», який веде відкриту війну проти України і всього європейського світу. У мене складається враження, що підступні дії наших рейдерів умонтовані в широкоформатну операцію «Шатун», розроблену і фінансовану спецслужбами колишнього «старшого брата».

   Університет сьогодні – беззаперечний лідер педагогічної освіти України. Він твердо йде у ногу з часом, здійснює необхідні інновації, на які орієнтуються інші заклади педагогічної освіти. В університеті працює когорта дійсних науковців і педагогів, авторитет яких сягає не тільки загальноукраїнського, але й європейського простору освіти. Є у ньому особистості, цілком професійно підготовлені для роботи на посаді ректора університету. Майбутні вибори ректора мають стати прозорим і відкритим змаганням професіоналізму, науковості, педагогічної спроможності, розуміння стратегії розвитку університету, а не підступних «нашіптувань» з боку «утаємничених правдолюбців». Арбітром цих змагань буде колектив викладачів, студентів, співробітників.

  Особисто я прийму будь-яке рішення колективу. У нас чудовий педагогічний колектив, талановиті й креативні студенти, відповідальні співробітники. Я вірю у нього і знаю, що спільними зусиллями, згуртованою працею ми переможемо всіх наших ворогів і недругів.

 

З повагою,

Ректор Віктор Андрущенко

   

Короткі новини

Обери своє майбутнє!

forum 11kl    Мрієте про вступ до одного з найкращих вищих навчальних закладів? Вагаєтесь, яку спеціальність обрати? Хочете дізнатись, що очікує Вас протягом наступних 5 років життя?

     Тоді приходьте 22 жовтня 2017 року на Всеукраїнський освітній форум «Успішний 11-класник» (http://znoua.com/go/azX90916mV85) у м. Київ та знайдіть відповіді на всі свої запитання!

 

Детальніше...

Вітаємо з Днем захисника України!!!

zahysn ukr        Українські воїни! Українські козаки та козачки!

     Дозвольте сьогодні від усієї нашої Великої Драгоманівської Родини висловити Вам вдячність за мирний і спокійний сон, за можливість кожного дня жити вільно на своїй території і ходити по рідній землі, розмовляти рідною мовою, за ту гордість, що виникає, коли називаєш себе українцем. У цьому Ваша безпосередня заслуга!

Детальніше...

З останніх новин у НПУ…

novyny    Останнім часом у певної частини студентів Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова виникли принципові розходження в думках та справах щодо завдань і принципів діяльності органів студентського самоврядування.

    Окремі члени Студентської ради і особа, яка ініціює себе,  як її голова (хоча є усі підстави вважати її нелегітимною), своїми діями розбалансували діяльність студентського колективу. Через застосування ними брудних технологій, залякування та шантаж, студенти 11-ти факультетів із 16 були змушені висловити їм недовіру та своє прагнення представляти справжні інтереси всього колективу студентів на принципах відкритості, прозорості та колегіальності.

Детальніше...

Шановні співробітники університету!

ogoloshennya     В центральному корпусі НПУ імені М. П. Драгоманова відбудуться загальні збори щодо обрання представників з числа штатних працівників, які не є науковими, науково-педагогічними та педагогічними працівниками, для  участі у виборах ректора університету за наступним розкладом:

12.10.2017 р. 15.00, ауд. 231 – працівники Управління університету,

17.10.2017 14.00, Блакитна зала – працівники адміністративно-господарської частини університету.

 

Голови профбюро,

керівники підрозділів

 

Урочистий концерт до Дня захисника України

    den zah Ukr zastДо Дня захисника України 12 жовтня о 19.00 у Патріаршому соборі УГКЦ (за адресою: вул. Микільсько-Слобідська, 2-4; ст. м. Лівобережна) відбудеться концерт «Під Покровою Твоєю, Богородице…». Запрошуємо усіх, хто бажає, відвідати захід та долучитися до святкування разом з нами. З програмою заходу можна ознайомитися нижче:

 

 

Детальніше...
   

 НПУ імені М.П. Драгоманова у соціальних мережах

Facebook

   

Обери сам  

диципліна за вибором

   

Піготовка до ЗНО  

Distant

   

Горизонт-2020  

   

Корпоративна пошта  

email

   

АРПУЄ  

book konst 

Педагогічна Конституція Європи: прийняття та реалізація

   

Рейтинги  

   

Хто на сайті?  

На сайті 517 гостей та користувачі відсутні

   

Канал новин  

   
   

Контакти

Адреса:
01601, м.Київ,
вул. Пирогова, 9
Телефон приймальної ректора:
(044) 234-11-08
   

Приймальна комісія

Адреса: 01601 м. Київ вул. Пирогова 9, кім 133.
Приймальна комісія працює:
Понеділок-п'ятниця
З 9:00 до 17:00, з 13:00 до 14:00 обідня перерва
Телефони для довідок: (044) 239-30-17, (044) 235-82-36
   

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу


НПУ імені М.П.Драгоманова
Інститути
Фізико-математичний інститут :: Інститут філософської освіти :: Інститут фізичного виховання та спорту :: Інженерно-педагогічний інститут :: Інститут інформатики :: Інститут іноземної філології :: Інститут історичної освіти :: Інститут корекційної педагогіки та психології :: Інститут мистецтв :: Інститут магістратури, аспіратнути та докторантури :: Інститут природничо-географічної освіти та екології :: Інститут педагогіки та психології :: Інститут перепідготовки та підвищення кваліфікації :: Інститут політології та права :: Інститут розвитку дитини :: Інститут соціології, психології та соціальних комунікацій :: Інститут соціальної роботи та управління :: Інститут української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка :: Інститут управління та економіки освіти
Факультети
Кримський гуманітарний факультет
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ

Вхід